MOJE KVALIFIKÁCIE

O MNE

IMG_9988.JPG

Zdravím všetky slečny - budúce nevesty, volám sa Lenka a som Vaša osobná svadobná plannerka, koordinátorka, aranžérka, asistentka a spriaznená duša, na ktorú sa môžete spoľahnúť nielen v priebehu celého plánovania ale aj v deň svadby.

Svadbám a event priemyslu sa venujem od roku 2012. Vyštudovala som hotelový management v Prahe, ktorého súčasťou sú stravovacie služby. Znalosť etikety stolovania, servis cateringových služieb aj koordináciu personálu považujem pri organizácií svadby či iného eventu za kľúčový faktor. Skúsenosti som naberala popri štúdiu v hoteloch na rôznych pozíciách ako čašníčka v hoteli King´s Court, neskôr ako rezervačný agent na obchodnom oddelení v hoteli Grand Mark. Organizačne som vypomáhala na veľkých eventových udalostiach. Chcela som sa posunúť v kvalifikácií oblasti eventov a absolvovala som niekoľko kurzov u tých najlepších profesionálov vo svojom odbore.                       

V 2017 som sa rozhodla podnikať ako svadobná koordinátorka.  Úprimne? Bola to divoká jazda! Svoju prácu skutočne milujem, pretože mi dáva veľa : učí ma trpezlivosti, trénuje ma odolnosti v krízových situáciách, prináša mi do života zaujímavých a skvelých ľudí, ktorí milujú svoje remeslo rovnako ako ja!

 

 V istom bode som pochopila, že Praha je obrovský rozvinutý svadobný trh. Mojou víziou preto bolo vrátiť sa na Slovensko a priniesť profesionálny kompletný servis na slovenský trh. A tak som tu pre Vás všetkých ktorí potrebujú pomôcť doviesť svoj vysnívaný sen do dokonalosti a preto...

 

...AKO VÁM MÔŽEM POMÔCŤ ? :) 

Lenka Gattiker

Watercolor square.png
Watercolor square.png
ppppppppp.jpg
2020-01-16_161318.jpg

ACADEMY FIELDS PRAGUE

aaaaa.jpg

PRAGUEWEDDINGS

QCARIEER SCHOOL CANADA

qc-event-school-student-white.png